Kategorie
Opracowano specjalne wkładki urologiczne, które łączą chłonność z dyskrecją. Wprawdzie inkontynencja częściej dotyka panie, ale wspomniane schorzenie nie zwraca uwagi na płeć czy wiek. Czym różnią się podpaski urologiczne dla kobiet i mężczyzn?
Podpaski na nietrzymanie moczu nie są tym samym co tradycyjne artykuły higieniczne. Cechuje je wysoka chłonność, wiele z nich zawiera absorbenty, które wiążą wilgoć. Wkładki urologiczne eliminują też nieprzyjemny zapach moczu, gdyż przykrą woń wyłapują specjalne granulki.
Mogłoby się wydawać, że środki higieniczne opracowane dla kobiet z inkontynencją pozostają grube i widoczne pod ubraniem. Tymczasem panie nie muszą rezygnować ze swoich ulubionych elementów stylizacji, w tym z obcisłych jeansów. Podpaski urologiczne wyróżnia cienkość, która gwarantuje dyskrecję. Klucz do sukcesu stanowi ich wypełnienie o wysokiej pojemności sorpcyjnej. Choć wkładki urologiczne wyglądają niepozornie, to doskonale pełnią swoją rolę. Nie przeciekają, nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Pozwalają czuć się świeżo i komfortowo w każdych okolicznościach.
Wkładki urologiczne dla mężczyzn, które oferuje allecco.pl, sprawdzą się przy nietrzymaniu moczu o lekkiej i średniej intensywności. Pozostają równie dyskretne jak artykuły chłonne adresowane do kobiet. Produkuje się je z materiałów przyjemnych w dotyku, które przepuszczają powietrze i zapewniają najwyższy poziom komfortu.
Należy zakupić specjalne wkładki urologiczne dla mężczyzn. Nie zaleca się środków higienicznych dla kobiet. Wspomniane produkty różnią się bowiem budową. Podpaski na nietrzymanie moczu uwzględniają płeć użytkownika. Ich przeznaczenie odzwierciedla odmienna konstrukcja samej wkładki i osłonek bocznych.
Rekomenduje się, aby panowie nosili wkładki urologiczne przyklejone do slipek. Nie każdy rodzaj męskich majtek zda w tym przypadku egzamin. Ze względów praktycznych odradza się m.in. bokserki.
Poszczególne wkładki urologiczne różnią się rozmiarem oraz stopniem chłonności, co pozwala je dopasować do indywidualnych potrzeb. Sprawdzą się w przypadku samodzielnych mężczyzn, którzy borykają się z inkontynencją.
Istnieją także anatomiczne wkładki na nietrzymanie moczu, które dopasowują się do budowy ciała konkretnego użytkownika. Dzięki tej właściwości ściśle przylegają i zapobiegają mimowolnemu wyciekowi. Anatomiczne wkładki na nietrzymanie moczu stosuje się przy inkontynencji o średnim i mocnym nasileniu. Rekomenduje się, aby używać ich wraz z majtkami siatkowymi, które stanowią dla nich swego rodzaju rusztowanie. Sprawdzą się tuż po porodzie oraz u osób, u których nie zdają egzaminu cieńsze produkty chłonne.